Нова послуга від ТОВ «Хустфарм»

  • 23.10.2020

Від тепер в аптеках нашої мережі Ви зможете продіагностувати стан власної шкіри.

Шановні клієнти, компанія "Хустфарм" постійно розвивається та удосконалюється. Ми відкриваємо нові аптеки, щоб ставати ближчими до Вас; ми проводимо безліч акцій, щоб ставати доступнішими для Вас; ми розширюємо сферу наших послуг, щоб бути цікавішими для Вас.

І саме тому з жовтня для всіх відвідувачів мережі аптек Хустфарм стало доступним БЕЗКОШТОВНЕ сканування шкіри обличчя за допомогою сучасного портативного дерматоскопу.

Ви зможете визначити тип шкіри та її стан, рівень зволоження та еластичності, підібрати ексклюзивний догляд для свого обличчя та отримати поради щодо використання космецефтичних продуктів, які представлені в наших аптеках.

Якщо ж Вас цікавить наявність необхідного засобу, властивості чи його ціна, то Ви зможете отримати всю інформацію он-лайн за даним номером телефону: (067) 80 60 760.
До Ваших послуг Viber, Telegram, What`s up та стандартний телефонний дзвінок.

З понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 18:00 ми до Ваших послуг. Консультант з радістю відповість на всі Ваші запитання, що стосуються космецефтики в нашій мережі аптек. Не забувайте і про соціальні сторінки Facebook та Instagram, вони також до Ваших послуг.

До речі, там Ви зможете знайти купу корисної інформації для себе та своєї сім’ї, в тому числі, першими дізнатися про актуальні акції та зможете взяти участь у наших постійних розіграшах.

Найближчим часом чекайте на графік проведення сканування шкіри обличчя в аптеці Вашого міста.