День Народження аптеки №6 - історія, що почалась у 1997 році

День Народження аптеки №6 - історія, що почалась у 1997 році День Народження аптеки №6 - історія, що почалась у 1997 році День Народження аптеки №6 - історія, що почалась у 1997 році
  • 28.07.2017

Вже 23 роки мережа «ХустФарм» займає перші позиції на фармацевтичному ринку! Кожен рік є важливим та сповненим безліччю подій, стартів та позитивних змін. Тому ми вирішили започаткувати традицію святкування 10 та 20-річчя рідних аптек.

Вчора, 27 липня, відсвяткували ювілей - 20 років аптеці №6, що у місті Хуст на вулиці Львівська 12. Це надзвичайне свято для усього колективу Хустфарм, адже розуміємо, що це не просто дата - це 20 років формування цінностей, вдосконалення та розвитку. Це кожен рік на шляху до найважливішого – до Вашої довіри!

Ми прагнули розділити це свято разом з вами, тому в День свого Народження, аптека подякувала своїм відвідувачам і нагородила кожного подарунком! Не забула вона також і про відданих їй працівників, які отримали приємні подарунки за свою плідну, багаторічну працю, ентузіазм та ініціативність.

20 років – це досвід вартий довіри!