Основний закон для всіх українців відзначає 21-й День народження!

  • 28.06.2017

«...найвищою цінністю в державі є людина, її життя та здоров'я» (ст.3 Конституції України) «...єдиним джерелом влади в Україні є народ» (ст.5 Конституції України)

28 червня 1996 року після довгих дебатів та суперечок депутатами Верховної Ради була прийнята Конституція України.

Конституція – зберігач прав та свобод, честі і гідності, недоторканості та безпеки громадян, суверенності та цілісності України.

Людина є частиною народу, держави, суспільства в цілому. І вона має свої права й обов’язки. Основним правом людини є право на життя. Життя — це безцінний дар, який людина отримує при народженні. Охороняють людське життя найважливіші міжнародні та національні правові документі.

Основний закон України містить норми, які гарантують та захищають право людей на життя, а саме ст. 3 Конституції України гласить: «Людина, її життя і здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека визнається в Україні найвищою соціальною цінністю».

Здоров'я – найбільший скарб в житті кожної людини. Можна мати все, але не маючи міцного здоров'я, всі матеріальні цінності – ніщо.

ТОВ «Хустфарм» щиро вітає Вас з державним святом – Днем Конституції України! Завдяки їй у нас є можливість створити розвинуте громадянське суспільство.

Давайте докладемо всіх зусиль для побудови потужної та заможньої держави на демократичних і правових засадах.

Слава Україні!