Програма Оранж кард (Orange card)

  • 28.04.2017

Довгострокова Програма «Оранж Кард» є втіленням глобальної місії компанії «ГлаксоСмітКляйн» давати людям більше можливостей почувати себе краще і жити довше.

Аптеки ТОВ «Хустфарм» з 2013 року є повноправними партнерами програми «Оранж кард» в Україні, завдяки чому мешканці Закарпаття отримали можливість купувати у нас певні лікарські засоби зі значними знижками.

Програма «Оранж кард» («Orange card») працює в Україні на постійній основі з 2004 року в рамках інтернаціонального проекту «GSK for You», який Ініційований мультинаціональними фармацевтичними компаніями групи GlaxoSmithKline (ГлаксоСмітКляйн).

Бронхіальна астма
Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ)

Лікарський засіб «Серетид Дискус», порошок для інгаляції

Лікарський засіб «Серетид Евохалер», аерозоль для інгаляцій

Рак молочної залози

Тайверб таб.

Онкологічні захворювання нирок

Вотриент таб.

Проект «Orange card» має на меті полегшення доступу українських громадян до фармацевтичних препаратів.

Дуже важливо, щоб люди, які страждають хронічними захворюваннями, мали можливість постійно купувати ліки для підтримуючої терапії. Лікарські засоби, що беруть участь в програмі «Оранж кард», високоефективні і безпечні, але, як правило, знаходяться в досить високій ціновій ніші. Заміна одних препаратів на інші протягом курсу підтримуючої терапії часто призводить до зниження його ефективності.

ПРИМІТКА: усі лікарські засоби, які беруть участь в проекті «Оранж кард», відпускаються за рецептом лікаря.

Участь в програмі дозволяє пацієнтові істотно зменшити вартість лікування!

Хто і як може стати учасником програми і отримати можливість купувати в наших аптеках необхідні для лікування лікарські засоби зі знижками, Ви дізнаєтеся на офіційному сайті «Оранж кард».