Профілактика захворювань

  • 14.12.2016

ХустФарм нагадує усім небайдужим до свого організму: хворобу краще попередити, ніж лікувати, тому що міцний імунітет – головна запорука доброго здоров’я.

Давайте подивимось, що ми можем зробити для себе, щоб попередити та уникнути найрізноманітніших захворювань:

  1. Контролюйте свої шкідливі звички. Так, ми розуміємо, що деякі шкідливі звички пускали своє коріння роками і відмовитись від них не так просто, до того ж, психологи попереджують, що іноді така різка зміна усталеного способу життя може викликати депресію. Але все ж таки, з ними треба боротись і якнайшвидше. Паління, фаст-фуд, любов до газованих напоїв – все це пригнічує імунітет людини, тому інколи ви можете хворіти частіше, а саме захворювання протікатиме важче.
  2. Загартування. Його можна віднести до добрих звичок, які дозволяють тримати імунітет в тонусі та підвищувати його. Особливо це актуально в осінній період, коли застуди та грип чатують на нас на кожному кроці.
  3. Фізичні навантаження. Ні, мова не йде про спортзал чи постійний активний відпочинок. Але легка зарядка з ранку, пробіжка та навіть просто прогулянки на свіжому повітрі – це перші кроки до надійного імунітету та витривалого організму.
  4. Здорова їжа. Майте на увазі, що здорова їжа – це не універсальне поняття. Вівсянка зранку теж корисна далеко не для усіх. Але є і загальні правила щодо вживання занадто жирної, копченої чи пересмаженої їжі – така багато користі не принесе, лише змусить ваш організм використовувати більше ресурсів для її перетравлення. Щоб підібрати індивідуальний порядок здорового харчування, спробуйте звернутись до кваліфікованих дієтологів, які зможуть визначити перелік рекомендованих продуктів після обстеження та аналізів.
  5. Вітаміни. Пам’ятайте, що не усі вітаміни ми можемо отримувати разом з їжею, особливо в холодну пору року, коли асортимент свіжих овочей та фруктів досить обмежений. Тому ХустФарм рекомендує для профілактики захворювань вживати вітамінні комплекси. Деякі вітаміни розраховані спеціально для дорослих або для дітей (посилання на статтю Вітаміни для дітей).

Загалом, всі ці рекомендації досить прості, але можуть вберегти ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких.

У наступних статтях ми розповімо ще багато цікавого, адже турбуємось про вас і бажаємо вас тільки міцного здоров’я!