Як лікувати застуду

  • 01.12.2016

Сучасний темп життя не дозволяє довго хворіти, тому мережа аптек «ХустФарм» підготувала для Вас ряд рекомендацій, які допоможуть вилікувати застуду за один день на початковому етапі або зменшити кількість днів, які ви проведете вдома, якщо застуда встигла захопила Вас у полон.

Реагуйте швидко та безкомпромісно.

Як тільки Ви помітили перші прояви застуди або переохолодились у вологу пору року, одразу необхідно пожертвувати одним днем заради того, щоб не лежати в ліжку цілий тиждень. В такому випадку, у Вашій домашній аптечці мають бути противірусні препарати швидкої дії, наприклад – пастилки або порошки, вітамін С.

Забезпечте відсутність протягів та тепло.

Закутайте горло в шарф та вдягніть теплі шкарпетки. Наразі дуже важливо забезпечити організму максимально комфортні умови для боротьби із застудою. Якщо Ви переохолодились, використайте на ніч гірчичники та обов’язково пийте теплі напої. Тим не менше, навіть залишаючись вдома на декілька днів, не забувайте провітрювати кімнату, в цей час можна піти на кухню, щоб зробити чергову порцію запашного чаю. В аптеці «ХустФарм» ми зможемо порадити Вам збір трав, який добре підходить для лікування застуди та зміцнення імунітету.

Пийте багато гарячого

Для цього найкраще за все підходять чаї від застуди або збір лікувальних трав. Також не забувайте приймати противірусні препарати за інструкцією.

Здоровий сон та якісне харчування.

У період хвороби організм дуже швидко виснажується, тому збалансоване харчування - саме те, що йому потрібно. Віддавайте перевагу легким стравам, бульйонам, цитрусовим, уникайте важкої та гострої їжі. Якщо відчуєте непереборне бажання поспати – реалізуйте його замість того, щоб намагатись взяти роботу додому чи зануритись у хатні клопоти.

Промивайте горло та ротову порожнину протимікробними засобами

Для цього добре підходить «Хлорофіліпт», але в аптеці «ХустФарм» Вам можуть запропонувати й інші препарати. Таким чином, Ви зможете зняти запалення та пришвидшити одужання.

Загалом, якщо Ви вчасно помітили застуду, то її можна швидко вилікувати. У цьому Вам також допоможуть спеціалісти мережі «ХустФарм», які на місці порадять лікувальні засоби для найшвидшого одужання.

Міцного вам здоров’я та не хворійте!